ORTOPEDIA
W ramach prowadzenia działu fizjoterapii dorosłych zapraszamy wszystkich pacjentów, którzy borykają się z problemem ostrego i/lub przewlekłego bólu w obrębie narządu ruchu.
Sprawdź ofertę
NEUROLOGIA
Prowadząc dział neurologii, który wymaga przewlekłego prowadzenia pacjentka zdajemy sobie sprawę z trudności jakie stają na drodze do osiągnięcia pełnej sprawności.
Sprawdź ofertę
Poradnia Terapii Stopy
Nasze Centrum Fizjoterapii szczególnie prężnie rozwija się w dziedzinie podiatrii – medycyny stopy. Oferujemy kompleksową ocenę funkcjonalną stóp w ujęciu całego ciała.
Sprawdź ofertę
Terapia limfatyczna
Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów dotkniętych problemem funkcjonowania układu naczyniowego, limfatycznego od samego początku prowadzimy Kompleksową Terapię Limfatyczną. 
Sprawdź ofertę
Poprzedni
Następny

Zadzwoń i zapisz się na wizytę!

O nas

Jesteśmy Centrum Fizjoterapeutycznym powstałym w 2011 roku. Prowadzimy rehabilitację dzieci, osób dorosłych oraz pacjentów w wieku starszym. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu sportowców różnych dyscyplin sportowych zarówno na szczeblu amatorskim jak i zawodowym. Wyróżnia nas kompleksowe i indywidualne podejście do terapii każdego pacjenta. Pracujemy w obrębie działów medycyny takich jak: ortopedia, neurologia, limfatyka, podiatria, medycyna sportowa oraz w dziedzinach paramedycznych: osteopatia, chiropraktyka oraz naturoterapia, stosując najnowszą wiedzę i sprawdzone metody terapii.

Zapraszamy

Najnowsze wpisy

Kaprysy dolnego stawu skokowego

Często spotykam się w tzw. internetowych poradnikach lub artykułach, które próbują w sposób prosty wyjaśnić skomplikowane procesy w ludzkim ciele pewien schemat myślowy: jak leczyć

Czytaj więcej »
Oto nasi Partnerzy: